Петзвезден лукс "by Vilner" в Mercedes GL
Прочети повече | Коментирай
Gentle Pagoda от Студио Vilner
Прочети повече | Коментирай
На започващото идната седмица изложение в Женева ще направи официален дебют освежената версия на Volvo S80. Продажбите на автомобила ще стартират до месец, като по него са направени съвсем леки стайлинг изменения.
Обновеното Volvo S80 е получило модифицирани брони и нова радиаторна решетка, а долната част на вратите и панелите под задните светлини са с променен дизайн. Интериорът на автомобила е с нов волан и метални декорации по централната конзола.
Gemballa Mirage GT Carbon Edition
Доработването на Porsche Carrera GT не е лесна работа и може да отнеме доста време. Тунинг специалистите от Gemballa са се заели именно с тази задача и въпреки че не са завършили изцяло проекта са решили да ни загатнат за него.
От снимките и от малкото информация, предоставена за модела, става ясно, че той е наречен Mirage GT Carbon Edition, което ни навежда на мисълта, че Gemballa ще използват възможно повече карбонови елементи, за да намалят максимално теглото на суперавтомобила.
Нови снимки на Audi A5 и S5 Cabrio
От Audi разпространиха нови снимки на моделите A5 и S5 Cabrio, които ще бъдат представени официално пред широка публика следващата седмица в Женева.
Подробна информация за Audi A5 и S5 Cabrio!
Seat Ibiza Black само за Великобритания
Seat пуска нова модификация на Ibiza специално за клиентите си във Великобритания. Тя е базирана на петвратата Ibiza 1.4 Sport и е наречена Black, име отговарящо напълно на визията и.
Автомобилът е в матово черен цвят на купето, задните му прозорци са тонирани в черно, а джантите са с размер 17-инча. Той е снабден с уникални брони, странични престилки и спойлер на покрива.
Bugatti показва най-мощния Veyron в Женева
По случай своята 100-годишнина, Bugatti ще пусне най-мощната версия на модела Veyron, която ще бъде представена официално на изложението в Женева, започващо идната седмица.
Автомобилът носи наименованието Veyron Centenaire, като инженерите на Bugatti са успели да увеличат мощността на стандартния 8.0-литров W16 двигател от стандартните 1 001к.с. на умопомрачителните 1 350к.с.
Lumma BMW CLR X 650 GT дебютира в Женева
Немската тунинг фирма Lumma Design е подготвила за изложението в Женева нова версия на BMW X6, носеща наименованието CLR X 650 GT.
Както всички останали предложения на тунера и този модел е с агресивен аеродинамичен пакет, състоящ се от предна броня с вградени дневни LED светлини и фарове за мъгла, странични престилки и задна броня.
Освен концепцията iChange, швейцарската компания Rinspeed е подготвила за Женева и своя версия на Fiat 500 Abarth, наречена E2.
Най-интересното в този автомобил е, че той е оборудван със система, която позволява на 1.4-литровия турбодвигател в режим „Highway” да използва целия си капацитет от 160к.с., при който разходът на гориво е 7л/100км. пробег, а в режим „Commuting” мощността да падне на 60к.с., като разходът на гориво се смъква до 4л/100км.
Smart Fortwo Edition Limited Three
Smart пуска нова специална версия на модела Fortwo, наречена „Edition Limited Three”, чиято цена в Германия ще започва от 15 470 евро при купе версията и от 18 510 евро при кабриолета.
Двигателят на автомобила е с мощност 71к.с. и е оборудван с технологията „micro hybrid drive”, представляваща старт/стоп система. Скоростната кутия е автоматична, а в серийното оборудване влизат 15-инчови джанти, климатик, ел. стъкла и панорамен покрив с щора.
Volvo със седем екологични модела в Женева
Шведската компания Volvo е изцяло на „зелена” вълна. Тя е подготвила седем екологични версии на моделите C30, S40, V50, V70, S80, XC60 и XC70, които ще представи на автосалона в Женева.
Автомобилите носят обозначението DRIVe, като три от тях (С30, S40 и V50) бяха показани и на изложението в Париж през миналия октомври. Техните серийни версии, чиито консумация на гориво и отделяни вредни емисии са сведени до минимум, ще бъдат пуснати за продажба през ноември.
Bentley Continental Supersports разкрито
От Bentley показаха официално новото купе Continental Supersports, което е най-мощният сериен модел на компанията. Световната премиера на автомобила ще се състои на изложението в Женева, а продажбите му ще стартират през есента.
Continental Supersports е оборудван с 6.0-литров W12 двигател, който е приспособен да работи както с обикновен бензин, така и с биоетанол E85 или комбинация между двете горива. Мощността на агрегата е 630к.с., а максималният му въртящ момент достига 800Нм.






